ASYSTENT/KA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Axamo Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 14 marca, 11:21

Naszym klientem jest nowoczesna firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu. Aktualnie poszukujemy komunikatywnej i samodzielnej osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, zainteresowanej objęciem nowego w strukturze firmy stanowiska Asystenta/ki Zarządu. Lokalizacja: Mielec Wymiar pracy i forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca w pełnym wymiarze godzin System pracy: jednozmianowy (elastyczne godziny pracy)

• Twoje zadania:
  • • Prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie i obsługa spotkań
  • • Organizacja podróży służbowych
  • • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz i prezentacji
  • • Obsługa klientów i gości
  • • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji, obsługa obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentacji
  • • Wsparcie Przełożonego w codziennych obowiązkach
  • • Sporządzanie tłumaczeń
  • • Inne zadania zlecone przez Przełożonego

• Czego od Ciebie oczekujemy?
  • • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • • Wykształcenia wyższego
  • • Wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich (samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność planowania swojej pracy)
  • • Dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • • Gotowości do odbywania podróży służbowych (sporadyczne delegacje krajowe/ zagraniczne)
  • • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie bardzo mile widziane
  • • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Oferujemy:
  • • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • • Pracę w jednozmianowym systemie, elastyczne godziny pracy
  • • Finansowanie nauki języka obcego (lekcje prowadzone w godzinach pracy)
  • • Inne płacowe i pozapłacowe benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, udział w kursach i szkoleniach)
  • • Ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego

umowa o pracę

student,absolwent

• bezpieczeństwo wewnętrzne
  • elektronika i telekomunikacja
  • europeistyka
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

• Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny:
  • Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wynagrodzenie

3000 - 6400 PLN