Asystent Architekta
R-Studio Architektury Rafał Szewczyk
Łańcut, Podkarpackie

praca 18 maja, 12:53

Opis stanowiska

- sporządzanie pełnej dokumentacji projektowej do pozwolenia na budowę, - adaptacja projektów typowych, - sporządzanie koncepcji urbanistycznych zabudowy osiedli domów jednorodzinnych i wniosków o warunki zabudowy, - sporządzanie projektów decyzji o warunki zabudowy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - sporządzanie pełnej dokumentacji projektowej do pozwolenia na budowę,
  • - adaptacja projektów typowych,
  • - sporządzanie koncepcji urbanistycznych zabudowy osiedli domów jednorodzinnych i wniosków o warunki zabudowy,
  • - sporządzanie projektów decyzji o warunki zabudowy

Wymagania

  • - obsługa programów AutoCad/pokrewnych,- obsługa programów MS Office i urządzeń biurowych,- umiejętność pracy w zespole,- dobra organizacja pracy, kreatywność

Mile widziane

  • - prawo jazdy,- obsługa sketchup + Vrey,

Oferujemy

  • - możliwość nauki i nabierania doświadczenie projektowego (praktyki zawodowej) w dynamicznie rozwijającej się firmie,- możliwość rozwoju w różnych dziedzinach projektowych: architektura, urbanistyka, planowanie przestrzenne,- możliwość uczestniczenia w całym cyklu sporządzania dokumentacji projektowej,- po okresie próbnym/stażu możliwość umowy o pracę,- elastyczny czas pracy.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Wynagrodzenie

0 - 2500 PLN

Curriculum vitae