Doradca Klienta
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 maja, 21:59

Opis stanowiska

Opis stanowiska: -Profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów; -Sprzedaż produktów i usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta; -Realizacja i monitoring procesu zamówień klienta; -Dbanie o wizerunek działu, dostępność i ekspozycję towarów zgodnie ze standardami firmy. Wymagania: -Lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; -Potrafisz działać zespołowo; -Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań; -Jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu; -Interesujesz się branżą budowlaną, dekoracyjną lub ogrodniczą. Oferujemy: -Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie; -Premie uzależnione od wyników sklepu i działu; -Udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy; -Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów; -Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy; -Szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie); -Możliwość udziału w programach rozwojowych; -Przewidywalny grafik; -Smartfon służbowy, również do celów prywatnych; -Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; darmowa platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego. -Możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP. Z DORADCĄ KLIENTA LEROY MERLIN POLSKA MOŻNA ZBUDOWAĆ WŁASNY DOM I OGRÓD. APLIKUJ JUŻ DZIŚ - SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów;
  • -Sprzedaż produktów i usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta;
  • -Realizacja i monitoring procesu zamówień klienta;
  • -Dbanie o wizerunek działu, dostępność i ekspozycję towarów zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

  • -Lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi;
  • -Potrafisz działać zespołowo;
  • -Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;
  • -Jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu;
  • -Interesujesz się branżą budowlaną, dekoracyjną lub ogrodniczą.

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu

Oferujemy

  • -Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;
  • -Premie uzależnione od wyników sklepu i działu;
  • -Udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;
  • -Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;
  • -Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • -Szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);
  • -Możliwość udziału w programach rozwojowych;
  • -Przewidywalny grafik;
  • -Smartfon służbowy, również do celów prywatnych;
  • -Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; darmowa platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego.
  • -Możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • logistyka

Języki

  • polski (ojczysty)

Curriculum vitae