Projektant
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Krasne, Podkarpackie

praca 16 maja, 21:55

Opis stanowiska

Opis stanowiska: -przygotowywanie wizualizacji projektów zleconych przez klientów; -profesjonalna i kompleksowa obsługa sprzedażowa w punkcie projektowania; -dbałość o wizerunek i ekspozycję w strefie aranżacji. Wymagania: -potrafisz projektować i aranżować wnętrza; -śledzisz nowe trendy i rozwiązania; -lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; -potrafisz słuchać i proponować inspirujące rozwiązania; -potrafisz działać zespołowo. Oferujemy: -umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie; -premie uzależnione od wyników sklepu i działu; -udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy; -priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów; -profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy; -szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie); -możliwość udziału w programach rozwojowych; -przewidywalny grafik; -smartfon; -benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; -możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP. APLIKUJ JUŻ DZIŚ – SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE / CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -przygotowywanie wizualizacji projektów zleconych przez klientów;-profesjonalna i kompleksowa obsługa sprzedażowa w punkcie projektowania;-dbałość o wizerunek i ekspozycję w strefie aranżacji.

Wymagania

  • Wymagania:-potrafisz projektować i aranżować wnętrza;-śledzisz nowe trendy i rozwiązania;-lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi;-potrafisz słuchać i proponować inspirujące rozwiązania;-potrafisz działać zespołowo.

Mile widziane

  • znajomość programu Autocad

Oferujemy

  • -umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie; -premie uzależnione od wyników sklepu i działu; -udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;-priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów; -profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy; -szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie); -możliwość udziału w programach rozwojowych; -przewidywalny grafik; -smartfon; -benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; -możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Języki

  • polski (zaawansowany)

Curriculum vitae