Elektromechanik (UR)
Axamo Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 14 marca, 11:16

Opis stanowiska

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna. W związku z dalszą rozbudową działu Utrzymania Ruchu poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska ELEKTROMECHANIKA. Lokalizacja: Mielec System pracy: 1 – zmianowy lub 2 – zmianowy Wymiar pracy: pełny etat Forma zatrudnienia: umowa o pracę (podpisywana bezpośrednio z pracodawcą)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • udział w realizacji przeglądów maszyn• diagnozowanie usterek i awarii• ewidencja wykonanych przeglądów i napraw• tworzenie spisów części zamiennych na podstawie przeprowadzonych napraw• wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznej i maszyn

Wymagania

  • • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku• Wykształcenie minimum zawodowe• Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV• Znajomość zasad eksploatacji i napraw maszyn produkcyjnych

Oferujemy

  • • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę• Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach)• Konkurencyjne wynagrodzenie• Dofinansowanie do karty Multisport• Pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny:https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Elektromechanik-UR/5367-3538-25-bk1-2560.htmlDziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wynagrodzenie

3000 - 6000 PLN

Curriculum vitae