Specjalista ds. IT
Ventor
Dębica, Podkarpackie

praca 14 maja, 14:19

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom
  • • Zapewnienie ciągłości działania systemów oraz sprzętu IT w przypadku awarii
  • • Współpraca w ramach zespołu przy instalacji i konfiguracji sprzętu sieciowego
  • • Współpraca w ramach zespołu przy administracji systemami Microsoft Windows Server oraz Active Directory
  • • Wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania

  • • Wykształcenie średnie/wyższe informatyczne lub w trakcie zaocznych studiów informatycznych
  • • Dobrej znajomości sprzętu informatycznego klasy PC, urządzeń mobilnych oraz sprzętu sieciowego
  • • Dobrej znajomości Microsoft Office 2019
  • • Dobrych kompetencji komunikacyjnych
  • • Dokładności, systematyczności i zdolności analitycznych
  • • Motywacji do nauki i rozwoju

Mile widziane

  • • Doświadczenie w administrowaniu systemami Microsoft Windows Server oraz Active Directory
  • • Doświadczenie przy wdrażaniu oprogramowania.
  • • Doświadczenie w administrowaniu środowiskiem sieciowym

Oferujemy

  • • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • • Bezpieczne i stabilne miejsce pracy
  • • Przyjazne środowisko pracy
  • • Praca w oparciu o umowę o pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae