Stażysta @HR Contact
HR Contact
Jasionka, Podkarpackie

staż 14 maja, 12:56

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją rekrutacyjną HR Contact, budującą zespoły w Polsce, Europie i USA. Do naszego zespołu poszukujemy osób na staż. Dla najlepszych z możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Podczas stażu nauczysz się z jak:
  • przygotować strategię rekrutacji,
  • tworzyć persony kandydatów,
  • przygotować unikalną treść ogłoszeń o pracę,
  • pozyskiwać potencjalnych kandydatów i wchodzić z nimi w interakcje w sieciach zawodowych i mediach społecznościowych,
  • pracować z systemami rekrutacyjnymi ATS i RPS,
  • zapewnić kandydatowi i pracodawcy doskonałe pole współpracy podczas rekrutacji.

Wymagania

  • Jakich osób poszukujemy:
  • biegle posługujących się językiem polskim i angielskim (min. B2-C1),
  • posiadających silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mających zdolność i chęć szybkiego uczenia się nowych umiejętności,
  • studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów.

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu dla najlepszych osób,
  • płynne wprowadzenie do procesów rekrutacji,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • atmosferę opartą na współpracy.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • polski (ojczysty)
  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae