Inżynier Elektronik
Axamo Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 13 marca, 12:55

Opis stanowiska

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o globalnym zasięgu. W związku z nowymi projektami, dalszą rozbudową działu elektroniki i struktur firmy poszukujemy kolejnych kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska KONSTRUKTORA ELEKTRONIKA lub ELEKTRONIKA PROGRAMISTY. Poszukujemy Kandydatów na każdym poziomie zaawansowania - zarówno doświadczonych specjalistów, jak i nastawionych na rozwój i naukę absolwentów, poszukujących pierwszych wyzwań zawodowych. Miejsce pracy: Mielec Wymiar pracy: pełny etat System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy Forma zatrudnienia: umowa o pracę (podpisywana bezpośrednio z Pracodawcą)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Główne zadania na stanowisku:
  • Konstruktor elektronik będzie odpowiedzialny przede wszystkim za projektowanie układów elektronicznych, udział w uruchamianiu oprzyrządowania na produkcji, odpowiedni dobór materiałów i elementów do zastosowania w wyrobie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektroniczne)
  • • Znajomość oprogramowania Altium Designer/ Eagle lub innego systemu do wspomagania projektowania układów elektronicznych
  • • Praktyczna wiedza z zakresu szeroko rozumianej elektroniki oraz chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • • Rozwinięte kompetencje miękkie, dyspozycyjność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych i kursach językowych)
  • • Inne pozapłacowe i płacowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • • Pracę we wspierającym zespole, w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji własnych pomysłów
  • • Ciekawą pracę, różnorodność realizowanych projektów i współpracę z prestiżowymi i rozpoznawalnymi markami

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • mechanika
  • mechatronika

Informacje dodatkowe