Mid/Senior PHP Developer - B2B lub umowa zlecenie
ABERIT Piotr Bereziewicz
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 maja, 12:06

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty PHP, który stanie po słusznej stronie mocy - backend. Głównie będziesz stawiać czoła w rozwijaniu ważnego dla zespołu produktu do wspierania biznesu, ale nie zdziw się jak zostaniesz oderwany od swoje codziennej pracy i wrzucony do arcy ambitnego i innowacyjnego projektu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie, implementowanie lub ulepszanie funkcjonalności oprogramowania
  • ustalanie/ulepszanie standardów kodu
  • wsparcie rozwoju zespołu

Wymagania

  • min. 4-letniego komercyjne doświadczenia jako programista PHP
  • znajomości framework’ów Laravel i/lub Symfony
  • znajomość PHPUnit i/lub PHPSpec
  • znajomości podejścia TDD lub BDD lub DDD
  • praktycznej znajomości wzorców projektowych oraz zasad SOLID
  • doświadczenia w przeprowadzaniu code review
  • znajomości relacyjnych i/lub nierelacyjnych baz danych
  • ….to znak, że jesteś osobą, której szukamy ;) Zaaplikuj.

Mile widziane

  • obycie z microservices, Docker’em
  • CI/CD.

Oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość kreowania ścieżki rozwoju własnej oraz całego zespołu
  • możliwość pracy w biurze (Rzeszów) lub pracy zdanej
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, od 6.000,00 do 20.000,00 zł netto

Wymiar

kontrakt

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Jesteśmy otwarci na współpracę zdalną.
  • Wyślij swoje CV i portfolio zrealizowanych projektów na adres: praca@aberit.eu i podaj w tytule wiadomości „Aplikacja – Mid / Senior PHP Developer”.
  • Dołącz do nas!
  • Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Aberit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. M. Langiewicza 50 w Rzeszowie(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wynagrodzenie

6000 - 20000 PLN

Curriculum vitae