SPEC. DS. ANALIZY DANYCH I SYSTEMÓW IT
Golden Line Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 maja, 12:22

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie raportów zarządczych głownie w oparciu o Google Sheets i wspieranie Zarządu w optymalizacji działań biznesowych dzięki zastosowaniu nowoczesnych i skutecznych rozwiązań. Stawiamy w głównej mierze na automatyzacje procesów i wizualizacje danych. Stanowisko to tworzymy z myślą o transformacji cyfrowej, która stanowi element wizji firmy GOLDEN LINE. Poszukujemy osoby o otwartym umyśle, pasjonata, który ciągle szuka sposobów na wdrożenie nowych usprawnień i innowacji.

• sporządzanie zarządczych i biznesowych raportów przy wykorzystaniu MS Excel i Google Sheets
  • wizualizacja danych w Google Data Studio
  • tworzenie kompleksowych analiz na potrzeby kadry zarządzającej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi raportowych
  • optymalizacja oraz automatyzacja procesów biznesowych