Operator wtryskarki
Leo Minor
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 12 marca, 14:01

Opis stanowiska

Firma Leo Minor z siedzibą w Rogoźnicy zatrudni osobę na stanowisko: młodszy operator wtryskarki Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu, lub na adres biuro@110.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - odbieranie produktów z wtryskarki, obróbka, pakowanie- kontrola jakości wyrobów oraz korygowanie parametrów wtrysku- przygotowanie materiałów do produkcji- sporządzanie bieżącej dokumentacji- dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • Wymagania:- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane- dobra organizacja czasu pracy- gotowość do pracy w systemie III zmianowym (III zmiana 1 tydzień/5 tygodni)- uprawnienia na kierowaniem wózkiem widłowym i lub suwnicą - mile widziane - uczciwość i zaangażowanie

Oferujemy

  • Oferujemy:- umowę o pracę (w początkowym okresie umowę na okres próbny) wynagrodzenie od 16 zł/godz brutto- przyuczenie - stabilną pracę na hali produkcyjnej- stanowisko dla mężczyzn i kobiet- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności: podstawa + premia- pracę od poniedziałku do piątku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 2750 PLN

Curriculum vitae