Administracja z obsługą klienta dla osób z orzeczeniem
Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 kwietnia, 13:50

Opis stanowiska

Firma It zajmująca się wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowania dla firm poszukuje pracownika na stanowisko; pracownik administracyjny z obsługą klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa klienta (telefoniczna, mailowa, inna)
  • Przyjmowanie zgłoszeń i rejestracja w systemie help desk
  • Realizacja zamówień przez kontakt z dostawcami i zakończenie FS do klienta
  • Przygotowanie i ewidencja umów z klientami
  • Cykliczne Fv i sprawdzanie ewidencji zadań oraz ich rozliczanie
  • Obsługa dok. Zakupów i ich realizacja

Wymagania

  • Posiadanie wyksztacenie min. średniego z branży zbliżonej do IT lub pokrewne albo doświadczenie w podobnej pracy
  • Orzeczenie o niepełnospawności- wymóg konieczny
  • Znajomość(Outlock, Excel, Word, Fb)
  • Posiadanie podstawowej znajomości technik i technologii sprzedaży internetowej (e-commerce)
  • Kreatywność, zaangażowanie
  • Przygotowywanie opisów produkowanych przez Firmę szkoleń na stronę www i FB
  • Inne prace biurowe

Mile widziane

  • znajomość branży e- commerce

Oferujemy

  • Pracodawca oferuje- premie- możliwość doszkolenia w każdym obszarze- możliwość rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • OFERTA TYLKO DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.
  • Pracodawca oferuje doszkolenia w każdej dziedzinie.
  • Firma IT- zajmująca wdrażaniem oprogramowania dla firm.

Curriculum vitae