Młodszy Specjalista Google Ads - praktyka
REFIX
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 29 kwietnia, 08:32

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją interaktywną, która specjalizuje się zarówno w marketingu internetowym, jak i w projektowaniu stron WWW w oparciu m.in. o CMS WordPress. Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy osoby chętnej do odbycia praktyki (zarówno studenckiej, jak i absolwenckiej) jako Młodszy Specjalista Google Ads.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie planów kampanii reklamowej
  • Zarządzanie budżetem kampanii reklamowej
  • Optymalizowanie i tworzenie nowych reklam

Wymagania

  • Umiejętność wyciągania wniosków i ich praktyczne wykorzystywanie
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym, a w szczególności z SEM

Mile widziane

  • Znajomość Google Analytics, Tag Manager

Oferujemy

  • Możliwość odbycia praktyk studenckich/absolwenckich w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Duże możliwości rozwoju i poszerzania swojej wiedzy od najlepszych specjalistów

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae