Junior Social Media Specialist - praktyka
REFIX
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 29 kwietnia, 08:27

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją interaktywną, która specjalizuje się zarówno w marketingu internetowym, jak i w projektowaniu stron WWW w oparciu m.in. o CMS WordPress. Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy osoby chętnej do odbycia praktyki (zarówno studenckiej, jak i absolwenckiej) jako Junior Social Media Specialist.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie kampanii na Facebooku
  • Prowadzenie kampanii na Instagramie

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania kampaniami w panelach narzędzi reklamowych
  • Umiejętność tworzenia komunikatów reklamowych
  • Umiejętność wyszukiwania grup docelowych z potencjałem na konwertowanie

Oferujemy

  • Możliwość odbycia praktyk studenckich/absolwenckich w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Duże możliwości rozwoju i poszerzania swojej wiedzy od najlepszych specjalistów

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae