Instruktor robotyki i programowania na półkolonie
Planeta Robotów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 kwietnia, 14:55

Opis stanowiska

Firma Planeta Robotów poszukuje pracowników na półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Do zadań Instruktora będzie należało prowadzenie zajęć z zakresu programowania w Minecraft Education oraz robotyki na robotach Lego MIndstorms EV3. Zapewniamy szkolenie z powyższego zakresu. Nasze półkolonie odbywają się w dniach: 28.06 - 02.07, 05.07 - 09.07, 09.08 - 13.08,16.08 - 20.08, i 23.08 - 27.08 w Rzeszowie. Istnieje także możliwość zatrudnienia także na półkoloniach w Tarnowie oraz Nowym Sączu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie zajęć dla dzieci z robotyki na robotach Lego Mindstorms.
  • Prowadzenie zajęć dla dzieci z programowania w Minecraft Education.

Wymagania

  • Ukończone 18 lat
  • Posiadany kurs wychowawcy lub bycie instruktorem harcerskim w stopniu co -najmniej przewodnika (lub chęć by zrealizować kurs),
  • Min. średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,

Mile widziane

  • Pasja do zabawy z dziećmi
  • Status ucznia/studenta

Oferujemy

  • Ciekawą i niecodzienną pracę,
  • Wyżywienie w ciągu dnia,
  • Stawkę od 850 zł brutto/5 dni,
  • Miłą atmosferę
  • Dobrą zabawę, dzięki której nie poczujesz, że jesteś w pracy
  • Elastyczny grafik - nie musisz pracować całe wakacje, możesz zgłosić się na wybrany turnus!

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wynagrodzenie

850 - 1050 PLN

Curriculum vitae