Kierowca Testowy
Segula Technologies Poland
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 kwietnia, 11:26

Opis stanowiska

Projekt dotyczy testów samochodu osobowego na terenie Ukrainy. W ciągu dnia kierowca testowy porusza się po zadanej trasie (zachodnia Ukraina), zbiera niezbędne informacje o pracy samochodu, a następnie przekazuje je zarówno na nośniku informacyjnym, jak i w formie raportu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Prowadzenie samochodów osobowych - testowych;• Monitorowanie stanu technicznego pojazdów podczas testów;• Prowadzenie ewidencji parametrów badań, gromadzenie informacji i ich terminowe dostarczanie;• Codzienne przygotowanie samochodu do trasy: oględziny, sprawdzenie sprzętu roboczego, wymiana nośników informacji po dziennej zmianie,• Codzienne wypełnianie niezbędnych raportów;• Obsługa projektów wyjazdowych (Ukraina / Polska).

Wymagania

  • • Posiadanie prawa jazdy kategorii „B” (co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu);• Doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego;• Doświadczenie w kierowaniu samochodami osobowymi, bezwypadkowa jazda;• Chęć do nauki, posługiwania się sprzętem pomiarowym;• Pożądana jest znajomość technicznego urządzenia samochodu osobowego;• Gotowość do realizacji jazd lokalnych i/lub wyjazdów krajowych oraz zagranicznych.• Znajomość języka angielskiego i/lub ukraińskiego/rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • • Ciekawą współpracę w przyjaznym, kreatywnym zespole• Możliwość realizacji zadań służbowych na terenie różnych państw;• Zwrot kosztów (lub diety),

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)
  • rosyjski (podstawowy)

Wynagrodzenie

0 - 5050 PLN

Curriculum vitae