Pracownik biurowy- staż z możliwością zatrudnienia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

staż 19 kwietnia, 10:08

Opis stanowiska

OFERTA STAŻU - RZESZÓW DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Oferta stażu z zatrudnieniem Stanowisko: pracownik biurowy Miejsce pracy: Rzeszów Termin rozpoczęcia: maj/czerwiec Umowa stażowa na 3 miesiące, stawka 1500 zł brutto - zainteresowani proszeni są o przesyłanie aplikacji na wskazany adres, w tytule wiadomości proszę wpisać- - imię i nazwisko, staż - pracownik biurowy nr tel. 534 034 332 WAŻNE !!! ‼️Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia‼

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowywanie dokumentów na szkolenia

Wymagania

  • komunikatywność, wielozadaniowość, umiejętność obsługi sprzętów biurowych

Oferujemy

  • - możliwość zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej- pełne wsparcie trenera pracy w dalszym planowaniu kariery

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 1500 PLN

Curriculum vitae