Program Influencer PwC
PwC
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 18 kwietnia, 22:26

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Influencer reprezentuje PwC w środowisku studenckim, łączy świat biznesu ze światem nauki. Wspiera nas w social mediach, informuje znajomych o aktualnych ofertach rekrutacyjnych, współorganizuje razem z nami webinary, warsztaty oraz bierze udział w targach pracy na uczelniach.

Wymagania

  • student I, II lub III roku studiów, lubisz ludzi i robisz dobry
  • networking wśród swoich rówieśników
  • działasz w organizacjach studenckich lub kołach naukowych
  • na Instagramie, Facebooku i TikToku osiągasz level ninja (lub chcesz się nauczyć ;)
  • selfie, live, Instastory, czy News Feed to dla Ciebie codzienność
  • masz kreatywne pomysły i chcesz je realizować na swojej uczelni

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń m.in social media, personal branding, komunikacja w projekcie
  • Możliwość realizacji własnych projektów, którymi będziesz osobiście zarządzać
  • Wsparcie zespołu Employer Branding podczas realizowania zadań
  • Miesięczne i kwartalne bonusy za ponadprzeciętne zaangażowanie w postaci kart podarunkowych do wybranych sklepów
  • Dedykowane gadżety i możliwość stworzenia własnych
  • Trzy zjazdy integracyjne w Warszawie, spotkania w biurach regionalnych oraz comiesięczne spotkanie online
  • Możliwość budowania networkingu i przyjaźnie z ludźmi z całej Polski

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae