Junior Account Manager (młodszy specjalista do spraw pozyskiwania klientów)
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Dębica, Podkarpackie

praca 15 kwietnia, 12:02

Opis stanowiska

Kim jesteśmy? Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku z prężnie rozwijającą się działalnością w branży lotniczej, rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy: Junior Account Manager (młodszy specjalista do spraw pozyskiwania klientów) Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica Miejsce wykonywania pracy: Dębica Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy. Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www-royal-star.pl oraz www.royalstaraero.pl *Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie obowiązki czekają Cię na stanowisku?Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,Odpowiedzialność i kontrola procesu współpracy z klientem (koordynacja zleceń).Poszukiwanie nowych zleceń i projektów na rynku w branży produkcyjnej i lotniczej,Aktywna sprzedaż i promowanie usług firmy.Aktywne wdrażanie bieżących działań marketingowych, wspierających promocję i budowanie wizerunku firmy (branża lotnicza, branża produkcyjna)Współtworzenie i wdrażanie kampanii reklamowych dla produktów i usług firmy,Udział w targach, eventach i wystawach branżowych,Ścisła współpraca z działem marketingu i poszczególnymi działami firmy.Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i partnerami.Wdrażanie i koordynacja krótko i długoterminowych planów marketingowo-sprzedażowych.Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,Badanie i analizowanie efektywności prowadzonych działań,

Wymagania

  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli posiadasz:Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, w dziale marketingu lub sprzedaży.Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.Zmysł artystyczny, kreatywność, samodzielność, działanie pod presją czasu,Szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sztuka negocjacji, asertywność.Znajomość panujących trendów i zagadnień marketingowych.Umiejętność nawiązywania i podtrzymania kontaktów z klientami.Intuicja i biegłość w poruszaniu się po aplikacjach i portalach branżowych.

Oferujemy

  • Co oferujemy? Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole, Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae