Technolog produkcji płyt drewnopochodnych / Inżynier produkcji materiałów drewnopochodnych
East Hemp Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie

praca 12 kwietnia, 17:08

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zadania, które na Ciebie czekają:● pomoc w opracowywaniu i wprowadzaniu nowych rozwiązań technologicznych opartych o konopie siewne,● opracowywanie receptur mieszanek, parametrów technologicznych oraz dokumentacji technicznej,● udział w pracach R&D nad stworzeniem nowych produktów drewnopodobnych,● optymalizacja procesów,● planowanie oraz prowadzenie testów nowych produktów,● nadzór nad analizami jakościowymi i chemicznymi nowych produktów● interpretacja wyników oraz przygotowywanie podsumowań.

Wymagania

  • Doświadczenie, które jest dla nas ważne:● wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia drewna, materiałoznawstwo, inżynieriamateriałowa lub pokrewne,● znajomość metod stosowanych przy obróbce drewna i nowoczesnych rozwiązań technicznych w przemyśledrzewnym/ produkcji kompozytów drewnopochodnych,● doświadczenie na stanowisku technologa, preferowana branża obróbki drewna, tworzenia kompozytów wtym szczególnie biokompozytów,● znajomość norm i regulacji związanych z substancjami chemicznymi wykorzystywanymi w branżystandardowej produkcji płyt,● wiedza dotycząca wymaganych standardów produkcyjnych,● sumienność, dokładność, zaangażowanie, skupienie na celu,● mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,● umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,● umiejętność pracy w Zespole,● zdolność analitycznego myślenia,● mobilność oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zapewniamy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę elastyczne godziny pracy, w tym możliwość częściowej pracy zdalnej,możliwość rozwoju zawodowego, udział w konferencjach, szkoleniach i delegacjach.współpracę z czołowymi Producentami i Specjalistami z branży drzewnej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae