Specjalista ds. sprzedaży i utrzymania klienta (Telesprzedaż)
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 11:37

Opis stanowiska

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub też rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności. Specjalista ds. sprzedaży i utrzymania klienta (Telesprzedaż) Miejsce pracy: Rzeszów Zakres obowiązków: • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i utrzymaniowych. • Kontakt z potencjalnymi i obecnymi Klientami Spółki w kanale telefonicznym oraz innych kanałach zdalnych. • Realizacja procesu sprzedaży, umawianie spotkań, badanie opinii Klientów. Poszukiwane kompetencje: • Min. rok doświadczenia w obszarze sprzedaży i obsłudze Klienta (preferowane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta w branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej). • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (umiejętność budowania relacji z Klientem przez telefon), • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel). • Mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji wspomagających bieżącą pracę z danymi klienckimi (CRM). • Szybkie przyswajanie wiedzy. • Zaangażowanie i entuzjazm. • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi. Oferujemy: • Możliwość rozwoju w dużej i prężnie rozwijającej się firmie. • Pracę od poniedziałku do piątku, godziny pracy 8:00-16:00 • Umowę o pracę. • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premii. • Program wdrożenia i opiekę mentora. • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, na warunkach PeP: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, imprezy integracyjne i wiele innych... Zachęcamy i zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://eplatnosci.elevato.net/pl/specjalista-ds-sprzedazy-i-utrzymania-klienta,ja,56 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i utrzymaniowych.
  • Kontakt z potencjalnymi i obecnymi Klientami Spółki w kanale telefonicznym oraz innych kanałach zdalnych.
  • Realizacja procesu sprzedaży, umawianie spotkań, badanie opinii Klientów.

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia w obszarze sprzedaży i obsłudze Klienta (preferowane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta w branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (umiejętność budowania relacji z Klientem przez telefon),
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel).
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji wspomagających bieżącą pracę z danymi klienckimi (CRM).
  • Szybkie przyswajanie wiedzy.
  • Zaangażowanie i entuzjazm.
  • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej i prężnie rozwijającej się firmie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, godziny pracy 8:00-16:00
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premii.
  • Program wdrożenia i opiekę mentora.
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, na warunkach PeP: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, imprezy integracyjne i wiele innych...

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae