Programista Systemów BackOffice (.NET)
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 07:59

Opis stanowiska

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub też rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności. Programista Systemów BackOffice (.NET) Miejsce pracy: Tajęcina k. Rzeszowa/ Kraków Zakres obowiązków: • Tworzenie rozwiązań mających na celu rozwój wewnętrznych systemów spółki; • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań obsługujących procesy związane z procesowaniem usług terminalowych; • Tworzenie dokumentacji technicznej; • Rejestrowanie czasu pracy spędzonej nad zadaniami programistycznymi; Wymagania: • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w .NET / SQL; • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID itp); • Bardzo dobra znajomość technologii T-SQL (MS SQL Server minimum 2012); • Bardzo dobra znajomość .Net Framework 4 lub wyższy; • Znajomość serwisów WS I WCF oraz Microsoft Reporting Services; • Znajomość Java w stopniu średnio zaawansowanym; • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM; • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT; • Znajomość: JIRA, Confluence, Jenkins; • Mile widziana znajomość: ASP.NET – WebForms; MVC; Entity Framework; JavaScript; jQuery; MDX. Oferujemy: • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego. • Elastyczna forma zatrudnienia: B2B lub UoP, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym. • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych. Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://eplatnosci.elevato.net/pl/starszy-programista-systemow-backoffice-net,ja,78 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie rozwiązań mających na celu rozwój wewnętrznych systemów spółki;
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań obsługujących procesy związane z procesowaniem usług terminalowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Rejestrowanie czasu pracy spędzonej nad zadaniami programistycznymi;

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w .NET / SQL;
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID itp);
  • Bardzo dobra znajomość technologii T-SQL (MS SQL Server minimum 2012);
  • Bardzo dobra znajomość .Net Framework 4 lub wyższy;
  • Znajomość serwisów WS I WCF oraz Microsoft Reporting Services;
  • Znajomość Java w stopniu średnio zaawansowanym;
  • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM;
  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT;
  • Znajomość: JIRA, Confluence, Jenkins;

Mile widziane

  • Znajomość: ASP.NET – WebForms; MVC; Entity Framework; JavaScript; jQuery; MDX.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Elastyczna forma zatrudnienia: B2B lub UoP, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae