Programista Android (POS)
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 07:50

Opis stanowiska

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub też rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności. Programista Android (POS) Miejsce pracy: Tajęcina Zakres obowiązków: • Tworzenie rozwiązań dla zewnętrznych systemów płatniczych. • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań terminalowych opartych o platformę Android. • Tworzenie dokumentacji technicznej. • Rejestrowanie czasu pracy spędzonej nad zadaniami programistycznymi. Wymagania: • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju aplikacji Android. • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID, DRY, KISS). • Znajomość zasad / reguł OOP oraz SOLID. • Bardzo dobra znajomość technologii Kotlin/Java. • Praktyczna znajomość wzorców architektonicznych MVP, MVVM oraz Clean Architecture. • Znajomość Frameworków: Dagger 2/Koin, RxJava/RxAndroid, Room. • Dobra znajomość Jetpack Compose. • Umiejętność pisania testów jednostkowych: JUnit, Mockito, Roboelectric. • Umiejętność pisania testów UI: Espresso. • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM. • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT. • Mile widziana znajomość JIRA/Confluence. • Umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole. Oferujemy: • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego. • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o Pracę lub B2B; • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowy system premii kwartalnych MBO; • Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, duży parking, Chill Taras, praca częściowo zdalna po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych… Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://eplatnosci.elevato.net/pl/programista-android-pos,ja,70 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie rozwiązań dla zewnętrznych systemów płatniczych.
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań terminalowych opartych o platformę Android.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Rejestrowanie czasu pracy spędzonej nad zadaniami programistycznymi.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju aplikacji Android.
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID, DRY, KISS).
  • Znajomość zasad / reguł OOP oraz SOLID.
  • Bardzo dobra znajomość technologii Kotlin/Java.
  • Praktyczna znajomość wzorców architektonicznych MVP, MVVM oraz Clean Architecture.
  • Znajomość Frameworków: Dagger 2/Koin, RxJava/RxAndroid, Room.
  • Dobra znajomość Jetpack Compose.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych: JUnit, Mockito, Roboelectric.
  • Umiejętność pisania testów UI: Espresso.
  • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM.
  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość JIRA/Confluence.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o Pracę lub B2B;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowy system premii kwartalnych MBO;
  • Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, duży parking, Chill Taras, praca częściowo zdalna po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych…

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae