Stażysta - Graduate Programme - nr ref. 10047
Bank Danych o Inżynierach
Olkusz, Małopolskie

staż 7 marca, 17:23

Opis stanowiska

Program stażu umożliwia zdobycie doświadczenia w obszarach: Badania i Rozwój, Działalność Operacyjna, Działalność Produkcyjna, Zarządzanie Projektami, Sprzedaż

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Program stażu umożliwia zdobycie doświadczenia w obszarach: Badania i Rozwój, Działalność Operacyjna, Działalność Produkcyjna, Zarządzanie Projektami, Sprzedaż

Wymagania

  • - ukończone do września 2019 r. studia na kierunkach: Mechanika, Elektronika, Mechatronika, Inżynieria Produkcji / Przemysłowa lub pokrewnych
  • - chęć wyjazdu za granicę przynajmniej do jednej z europejskich lokalizacji firmy na okres minimum 6 miesięcy
  • - płynna znajomość języka angielskiego (niemiecki niezbędny do wyjazdu do Szwajcarii)
  • - chęć do zdobywania wiedzy i do aktywnego rozwoju
  • - kreatywność i myślenie w kategoriach poszukiwania innowacji

Oferujemy

  • - pracę w międzynarodowym zespole
  • - pracę w zakładach w Polsce, Szwecji, Niemczech i Szwajcarii
  • - możliwość podjęcia stałej pracy w strukturach firmy po zakończeniu programu
  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - urozmaicenie pracy i pomoc w poszerzaniu wiedzy dzięki przemyślanej rotacji stanowisk
  • - pracę nad rzeczywistymi projektami

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (zaawansowany)
  • niemiecki (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Planowany start programu: wrzesień 2019. Aplikuj już teraz, liczba miejsc ograniczona.

Curriculum vitae