Specjalista ds. handlowych
Hydrosolar Sp. z .o.o. Wschód Sp.k.
Zamość, Lubelskie

praca 9 kwietnia, 14:51

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych. Obecnie poszukujemy pracownika do Samoobsługowej Hurtowni Instalacyjnej w Zamościu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim samodzielne prowadzenie hurtowni: kontakt z klientem, sprzedaż fiskalna, przyjmowanie towaru, prowadzenie bieżącej dokumentacji hurtowni, doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej hurtowni profesjonalna obsługa klienta.

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego – techniczne lub branżowe
  • łatwości nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej prezencji i wysokiej kultury osobiste

Mile widziane

  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomości asortymentu sanitarno - grzewczego
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, karty Multisport i pakiety medyczne.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Wynagrodzenie

3000 - 4000 PLN

Curriculum vitae