Pomocnik Mechanika
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 9 kwietnia, 13:56

Opis stanowiska

Pasjonujesz się mechaniką i pragniesz rozwinąć umiejętności w lotnictwie? Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy: „ Pomocnik Mechanika ”

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie zadanie czekają Cię na stanowisku?
  • Pomoc w wykonywaniu czynności obsługowych tj.: w przeprowadzaniu napraw głównych, przeglądów generalnych, remontów, modyfikacji statków powietrznych w oparciu o zatwierdzone procedury i dokumentację techniczną,
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego statków powietrznych, podzespołów i wyposażenia lotniczego,
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas prac związanych z czynnościami obsługowymi.
  • Po okresie próbnym, samodzielne wykonywanie czynności wyuczonych.

Wymagania

  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli:
  • Posiadasz wiedzę z zakresu budowy silników, elektromechaniki,
  • Posiadasz umiejętności oraz wiedzę w czytaniu instrukcji stanowiskowej,
  • Potrafisz trafnie rozczytywać i interpretować rysunki techniczne,

Oferujemy

  • Co oferujemy?
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechatronika

Curriculum vitae