PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE SZKOLEŃ LOTNICZYCH
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 9 kwietnia, 13:53

Kim jesteśmy? Royal-Star to prężnie rozwijająca się firma, związana z działalnością lotniczą. Pragniesz rozwijać doświadczenie zawodowe w renomowanej szkole lotniczej? To idealna okazja, ponieważ rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE SZKOLEŃ LOTNICZYCH Co oferujemy na stanowisku pracy? • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole, • Przyjazną atmosferę pracy • Możliwość rozwoju zawodowego.

• Jakie zadania czekają Cię na stanowisku?• Współtworzenie planów szkoleniowych w Ośrodku Szkolenia Lotniczego,• Czuwanie nad sprawnym funkcjonowaniem recepcji w Ośrodku Szkolenia Lotniczego.• Profesjonalna i sprawna obsługa Klientów krajowych oraz zagranicznych na terenie ośrodka; zapewnienie wsparcia, odpowiadanie na pytania oraz udzielania niezbędnych informacji.• Obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki e-mail.• Dbanie o rzetelny przepływ informacji, korespondencji oraz dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi standardami i procedurami firmy.• Sporządzanie ofert szkoleniowych w odpowiedzi na zapytania.• Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek• Planowanie lotów szkoleniowych,• Rozliczenia lotów szkoleniowych,• Wystawianie dokumentów sprzedaży ( obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego)

• Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli:• posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,• Posiadasz wykształcenie minimum średnie,• Potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe oraz pakiet MS OFFICE,• Posiadasz doświadczenie w pracy na podobny m stanowisku,• Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz dynamiczne usposobienie,• Posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy,• Jesteś elastyczny(a) pod względem powierzonych zadań,• Mile widziana pełna dyspozycyjność,• posiadasz prawo jazdy kat. B

• Co oferujemy na stanowisku pracy?• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,• Przyjazną atmosferę pracy• Możliwość rozwoju zawodowego.

umowa o pracę

absolwent