Specjalista ds. montażu elektroniki
Vshaper Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

praca 7 marca, 11:52

Opis stanowiska

Wymagania: • Wysoko rozwinięte zdolności manualne przy ręcznym montażu elementów elektronicznych, • Znajomość obsługi maszyn typu Peek&Place, • Znajomość technik lutowania oraz narzędzi typu lutownice precyzyjne, itp., • Znajomość podstaw oprogramowania maszyn i urządzeń, • Samodzielność, zaangażowanie, • Dokładność oraz sumienność w wykonywanych pracach, • Umiejętność pracy w zespole, Wymagania: • Wykształcenie średnie lub zawodowe – elektroniczne, • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, Oferujemy: • Umowa o pracę, • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Obsługa automatu pick&place o Tworzenie programów, o Aktualizacja biblioteki elementów o Montaż elementów do podajników, o Konserwacja i utrzymanie ruchu • Obsługa pieca tunelowego, • Montaż elementów THT, • Uruchamianie i testowanie wyprodukowanych modułów elektronicznych, • Naprawa modułów, • Tworzenie układów/narzędzi do testowania, • Planowanie i optymalizacja czasu produkcji, • Zaopatrywanie magazynu w potrzebne do produkcji elementy elektroniczne oraz PCB, • Obsługa magazynu, weryfikacja list materiałowych w WorkPlan, • Testowanie oprogramowania układowego (firmware), • Zgłaszanie zauważonych błędów i sugestii dot. firmware do działu R&D, • Tworzenie i archiwizacja plików konfiguracyjnych, • Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania

  • Znajomość obsługi maszyn typu Peek&Place,
  • • Znajomość technik lutowania oraz narzędzi typu lutownice precyzyjne, itp.,
  • • Znajomość podstaw oprogramowania maszyn i urządzeń,
  • • Samodzielność, zaangażowanie,
  • • Dokładność oraz sumienność w wykonywanych pracach,
  • • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • - Umowa o pracę,
  • • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 2300 PLN

Curriculum vitae