Technolog
Remog Polska Sp. Z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 7 marca, 10:14

Opis stanowiska

Firma Remog poszukuje pracownika na stanowisko technolog.Twoje obowiązki to: Opracowywanie dokumentacji technicznych oraz technologicznych dla procesów obróbki tokarskiej, obróbki frezarskiej, obróbki cieplnej, obróbki szlifierskiej oraz dla procesów specjalnych: honowanie, gratowanie termiczne, gratowanie ręczne, dogładzanie, Opracowywanie arkuszy ustawczych, instrukcji stanowiskowych oraz list narzędzi, Opracowywanie kart technologicznych dla produkowanych detali, Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, Wykorzystywanie oprogramowania CAD – Catia lub NX, Aktualizowanie procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami klienta. Kontrola poprawności technologii produkcji zgodnie z ustalonymi standardami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie dokumentacji technicznych oraz technologicznych dla procesów obróbki tokarskiej, obróbki frezarskiej, obróbki cieplnej, obróbki szlifierskiej oraz dla procesów specjalnych: honowanie, gratowanie termiczne, gratowanie ręczne, dogładzanie,
  • Opracowywanie arkuszy ustawczych, instrukcji stanowiskowych oraz list narzędzi,
  • Opracowywanie kart technologicznych dla produkowanych detali
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Wykorzystywanie oprogramowania CAD – Catia lub NX.
  • Aktualizowanie procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Kontrola poprawności technologii produkcji zgodnie z ustalonymi standardami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, technologii wytwarzania
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki
  • Znajomość oprogramowania CAD – preferowane oprogramowanie: NX CAD, znajomość środowiska CAM będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej oraz obróbki szlifierskiej
  • Dokładność i cierpliwość
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Dołączenie do rozwijającego się zespołu technologicznego firmy
  • Możliwość rozwijania umiejętności z zakresu tworzenia programów CNC, przygotowywania procesów i rysunków technologicznych.
  • Możliwość poznawania nowoczesnych metod i narzędzi produkcji
  • Możliwość specjalistycznych szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Miejsce pracy: Mielec, woj. podkarpackie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae