Inżynier procesu
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 26 marca, 10:54

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy: - optymalizowanie procesów technologicznych - dobór narzędzi skrawających pod kątem uzyskania optymalnych czasów obróbki - wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących produkcję - ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - optymalizowanie procesów technologicznych
  • - dobór narzędzi skrawających pod kątem uzyskania optymalnych czasów obróbki

Wymagania

  • Od naszych kandydatów oczekujemy:
  • - dobrej znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
  • - min. rocznego doświadczenia na ww. stanowisku
  • - umiejętności dobierania i przeliczania parametrów skrawania
  • - wykształcenia min. średniego o kierunku technicznym
  • - znajomości obsługi pakietu MS Office
  • - mile widziana strona praktyczna pracy na produkcji przy obrabiarkach cnc

Oferujemy

  • Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • - pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • - samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae