Młodszy Inżynier Testowania Oprogramowania
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 23 marca, 12:36

Opis stanowiska

Szukamy inżynierów zainteresowanych pracą w dziale Elektronicznym naszego Centrum Inżynieryjnego w Częstochowie, jednego z największych ośrodków badawczo – rozwojowych z branży automotive w Polsce. Pracujemy m.in. nad rozwojem aktywnych systemów bezpieczeństwa opartych o kamery i radary.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twoje obowiązki na tym stanowisku:
  • • przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o wymagania
  • • testowanie oprogramowania dla aktywnych systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę tj: kamery, radary, lidary i inne
  • • znajdowanie błędów w oprogramowaniu
  • • dostarczanie informacji na temat testowanego oprogramowania, raportowanie niezgodności

Wymagania

  • Jeśli Cię to zainteresowało, poznaj nasze oczekiwania:
  • • wykształcenie wyższe o profilu Informatyka lub pokrewne (również studenci ostatniego roku)
  • • znajomość języków programowania - C++, Python, C
  • • dobra znajomość języka angielskiego
  • • komunikatywność, abstrakcyjne i kreatywne myślenie

Oferujemy

  • Co chcielibyśmy zaproponować:
  • • pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
  • w przemyśle motoryzacyjnym
  • • specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika
  • • przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechanika
  • mechatronika

Curriculum vitae