Mid Frontend Developer
ABERIT Piotr Bereziewicz
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 marca, 14:14

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie, implementowanie lub ulepszanie funkcjonalności oprogramowania,
  • udział w spotkaniach zespołu oraz projektowaniu architektury oprogramowania,
  • ustalanie/ulepszanie standardów kodu,
  • wsparcie rozwoju zespołu.

Wymagania

  • 2+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość JS framework: Vue.js
  • Znajomość ES6+ syntax
  • Znajomość jednego z CSS preprocesorów (i.e. Sass)
  • Doświadczenie w pracy z pakietami modułów (np.Webpack/Browserify/ES6)
  • Znajomość Git, REST API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiający dobrą i sprawną komunikację

Mile widziane

  • Rozumienie wzorców projektowych ważnych dla aplikacji opartych na API
  • Doświadczenie z Typescript
  • Znajomość JS framework: Angular/React

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur w Rzeszowie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego - podobają nam się ludzie, którzy uwielbiają uczyć się nowych rzeczy - tworzymy produkty na różnych stadiach rozwoju, więc jeżeli lubisz tworzenie prototypów - to świetnie, jeżeli wolisz skalowanie - też świetnie. Na pewno znajdzie się coś dla Ciebie!
  • Możliwość pracy w środowisku, gdzie zarządzanie organizacją leży w rękach zespołu

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae