Mid Laravel/PrestaShop Developer
ABERIT Piotr Bereziewicz
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 marca, 13:55

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie, implementowanie lub ulepszanie funkcjonalności dedykowanego oprogramowania,
  • konfiguracja, wdrażanie i utrzymanie sklepów PrestaShop 1.7

Wymagania

  • min. 3-letniego komercyjne doświadczenia jako programista PHP
  • języka angielskiego na poziomie min. B2/C1 w mowie i piśmie
  • znajomości framework’ów Laravel i/lub Symfony,
  • doświadczenie z PrestaShop 1.7 (konfiguracja dedykowanych modułów),
  • znajomości wzorców projektowych oraz zasad SOLID,
  • znajomości relacyjnych baz danych.

Mile widziane

  • znajomość PHPUnit i/lub PHPSpec.

Oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach,
  • możliwość kreowania ścieżki rozwoju własnej oraz całego zespołu,
  • możliwość pracy w biurze (Rzeszów) lub pracy zdanej,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

5000 - 10000 PLN

Curriculum vitae