Technik, Młodszy operator CNC
JPB Systeme Societe Par Actions Simplifee Oddział w Polsce
Jasionka, Podkarpackie

praca 4 marca, 13:00

Opis stanowiska

JPB Systeme jest światowej klasy firmą konstrukcyjno-produkcyjną mechanizmów samoblokujących dla połączeń gwintowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie przede wszystkim w silnikach lotniczych takich producentów jak General Electric, Pratt & Whitney, Rolls-Royce, Safran czy MTU. Oddział w Polsce mieści się na terenie Inkubatora Technologicznego PPNT, koło portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Poszukujemy osoby na stanowisko technika w dziele produkcyjnym z możliwością równoczesnego przeszkolenia na operatora CNC.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie ostatnich etapów produkcji części, takich jak: gratowanie, mycie, inspekcja, pakowanie.
  • Przygotowanie materiałów produkcyjnych.
  • Proste prace związane z utrzymaniem ruchu i obsługą maszyn.
  • Przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej i wymagań jakości.
  • Drobne zadania techniczne i manualne związane z produkcją.

Wymagania

  • Student/Studentka lub absolwenci studiów z wydziałów Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz Mechaniczno-Technologicznego.
  • Staranność i dokładność.
  • Gotowość do wykonywania lekkich prac fizycznych i zadań manualnych.
  • Dobre zdolności komunikacyjne, otwarte i pozytywne nastawienie.
  • Dostępność przez minimum 20h / tydzień.

Oferujemy

  • Pracę i zdobycie doświadczenia w nowoczesnej firmie produkcyjnej z branży lotniczej.
  • Możliwość praktycznego poznania i przeszkolenia zawodowego w różnych obszarach: obsługa maszyn CNC, technologia produkcji, inspekcja, metrologia, jakość, zarządzanie i utrzymanie ruchu – w zależności od aktualnych możliwości i chęci kandydata/kandydatki.
  • Elastyczny czas pracy - możliwość pracy w różne dni tygodnia (pon-pt) i w różnych godzinach (pomiędzy 7 - 23).
  • Przyjazną atmosferę pracy w małym i młodym zespole.
  • Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i wykonywanej pracy: 13-17 zł/h netto.
  • Darmowy obiad przy pełnym dniu pracy (8h).

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

2000 - 2700 PLN

Curriculum vitae