Inżynier Programista (KIBES/ActiGRAF) - nr ref. 10402
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 17 marca, 16:56

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Światowy lider w produkcji elektroniki pokładowej dla pojazdów transportu publicznego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - współdziałanie w tworzeniu nowych projektów z klientami OEM (producenci autobusów i pojazdów ciężarowych)
  • - współtworzenie nowych rozwiązań i produktów softwarewych
  • - wsparcie techniczne działu sprzedaży w trakcie np. prezentacji, czy pokazów produktu
  • - szkolenia klientów końcowych oraz producentów OEM

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, automatyka, elektronika, informatyka)
  • - doświadczenie i praktyka w pisaniu programów w języku C i C++
  • - znajomość systemów elektroniki pojazdowej KIBES lub ActiGRAF
  • - znajomość protokołów szyny CAN i programowania multiplekserów
  • - znajomość j. angielskiego
  • - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • - pracę w międzynarodowej firmie
  • - pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego
  • - narzędzia niezbędne do pracy
  • - samochód służbowy
  • - możliwość pracy w trybie zdalnym z dowolnego miejsca w Polsce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae