Programista PHP/Magento
Butyjana
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 marca, 08:11

Opis stanowiska

Butyjana.pl - to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą obuwia sportowego znanych i renomowanych marek - buty o różnym przeznaczeniu - sportowe: do biegania, na fitness, piłkarskie i do koszykówki, buty lifestyle i klasyczne buty sportowe. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi klienci zawsze są zadowoleni z przeprowadzonych transakcji, a nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • swobodne poruszanie się w środowisku Linux/Apache/PHP/MySQL,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty PHP,
  • znajomość systemu kontroli wersj Git,
  • dobra znajomość CSS/HTML,
  • znajomość programowania obiektowego,
  • j. angielski na poziomie pozwalającym czytać dokumentację techniczną,
  • mile widziana znajomość frameworków PHP,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

Wymagania

Mile widziane

  • doświadczenie w programowaniu Magento,
  • praktyczna znajomość Magento 1 oraz znajomość Magento 2,
  • jakiekolwiek zrealizowane projekty integracji/wymiany danych między platformami/aplikacjami ecommerce

Oferujemy

  • stabilną pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwości rozwoju, udział w dość niestandardowych krajowych i zagranicznych projektach ecommerce B2B i B2C.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae