Specjalista ds. kontrolingu (dział sprzedaży)
Kronospan
Mielec, Podkarpackie

praca 15 marca, 15:30

Opis stanowiska

●Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów. Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko: Specjalista ds. kontrolingu (dział sprzedaży) Miejsce pracy: Mielec, podkarpackie Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.: • Merytoryczna i analityczna kontrola klientów i pracy działu sprzedaży; • Kontrola zadań i celów związanych z klientami, rozliczanie zadań; • Analiza raportów z wizyt handlowych; • Analiza rozwoju sprzedaży całościowo i per klient; • Przygotowywanie raportów z przeprowadzanych kontroli i uzyskanych informacji zwrotnych; • Prowadzenie analiz i statystyk dotyczących: magazynu wyrobów gotowych, serwisu, zamówień itp. Oferujemy: • Miejsce w kilkuosobowym zespole Działu Kontrolingu Sprzedaży, realizującym ambitne zadania w obszarze kontrolingu sprzedaży dla spółek Kronospanu w Europie; • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami; • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie; • Atrakcyjne warunki zatrudnienia; • Szybki proces selekcji wstępnej w oparciu o rozmowę telefoniczną. Oczekujemy: • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego; • Wykształcenia wyższego; • Dobrej znajomości programu Excel, • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych; • Komunikatywności i umiejętności pracy w grupie; • Odpowiedzialności, skrupulatności, terminowości i zorientowania na cele. Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Merytoryczna i analityczna kontrola klientów i pracy działu sprzedaży; • Kontrola zadań i celów związanych z klientami, rozliczanie zadań;• Analiza raportów z wizyt handlowych; • Analiza rozwoju sprzedaży całościowo i per klient;• Przygotowywanie raportów z przeprowadzanych kontroli i uzyskanych informacji zwrotnych;• Prowadzenie analiz i statystyk dotyczących: magazynu wyrobów gotowych, serwisu, zamówień itp.

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;• Wykształcenia wyższego;• Dobrej znajomości programu Excel,• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;• Komunikatywności i umiejętności pracy w grupie;• Odpowiedzialności, skrupulatności, terminowości i zorientowania na cele.

Oferujemy

  • • Miejsce w kilkuosobowym zespole Działu Kontrolingu Sprzedaży, realizującym ambitne zadania w obszarze kontrolingu sprzedaży dla spółek Kronospanu w Europie;• Możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;• Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie;• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;• Szybki proces selekcji wstępnej w oparciu o rozmowę telefoniczną.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae