TECHNOLOG DS. INŻYNIERINGU
Zakłady Magnezytowe "ROPCZYCE" S.A.
Ropczyce, Podkarpackie

praca 12 marca, 15:20

Opis stanowiska

Stanowisko Technolog ds. Inżynieringu dla przemysłu metali niezależnych. Stanowisko pracy w Centrum Badawczo - Rozwojowym związane z innowacyjnym rozwojem produkcji oraz obsługą klientów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Badania wyrobów ogniotrwałych po pracy w urządzeniu cieplnym przemysłu metali nieżelaznych:
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy urządzeń cieplnych
  • analiza danych procesowych urządzeń cieplnych
  • dobór materiałów do urządzeń cieplnych
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów przemysłu metali nieżelaznych
  • prowadzenie rozmów technicznych z klientami zagranicznymi i krajowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kierunki preferowane: ceramika, metalurgia metali nieżelaznych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presja czasu

Mile widziane

  • mile widziane dodatkowe: dobra znajomość (j. rosyjski, j. niemiecki, j. hiszpański)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
  • bogaty pakiet socjalny:
  • dofinansowanie do posiłków
  • wakacje pod gruszą
  • karta Multisport
  • bilety na wybrane imprezy kulturalne
  • preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

3700 - 4000 PLN

Curriculum vitae