Inżynier Robót Torowych
Budimex
Lublin, Lubelskie

praca 4 marca, 09:26

Opis stanowiska

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: aktywny udział w procesie produkcji, przygotowywanie przedmiarów robót, prowadzenie uzgodnień projektowych, przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom, prowadzenie dystrybucji dokumentacji, przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami, rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców, sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:aktywny udział w procesie produkcji,przygotowywanie przedmiarów robót,prowadzenie uzgodnień projektowych,przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,prowadzenie dystrybucji dokumentacji,przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami,rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców,sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

Wymagania

  • wykształcenia wyższego w specjalności drogi kolejowe, mile widziane doświadczenie w pracy na budowie, znajomości technologii robót torowych, odwodnieniowych i peronowych, pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą

Oferujemy

  • system benefitówprywatna opieka medycznaszkoleniapremia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae