Koordynator ds transportu
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 11 marca, 09:43

Opis stanowiska

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie poszukujemy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń przy zachowaniu procedur obowiązujących w firmie,organizacja i nadzór nad transportem,obsługa dokumentacji do bieżących zleceń,sprawdzanie poprawności dokumentów transportowych,archiwizacji dokumentacji transportowej oraz finansowej,ścisła współpraca z magazynem oraz firmami transportowymi.

Wymagania

  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania,doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki, łańcucha dostaw,wykształcenia min. średniego.

Oferujemy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae