Asystent Projektanta (branża konstrukcyjna)
PSJ PROJECT
Tarnów, Małopolskie

praca 10 marca, 21:02

Opis stanowiska

Biuro Projektowe zatrudni na umowę o pracę Asystenta Konstruktora Miejsce pracy: Tarnów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Podstawowe obowiązki:
  • • Wykonywanie kompletnych projektów budowlanych, wykonawczych
  • • praca w programach Autocad, SpecBud, Robot
  • • sporządzanie inwentaryzacji budowlanej
  • • sporządzanie nadzorów nad realizowanymi projektami

Wymagania

  • Wymagania:
  • • bardzo dobra znajomość programów obliczeniowych,
  • • silnie wdrożona wiedza o statyce i wytrzymałości materiałów
  • • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • • optymalizacja materiałowa,
  • • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • • znajomość w zakresie prawa budowlanego
  • • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • • elastyczności i otwartość na zmiany
  • • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania stresem
  • • dobra organizacja pracy
  • • prawo jazdy kat. B
  • • kreatywność

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • prowadzenie ciekawych projektów
  • • miła, luźna atmosfera w biurze i twórczym zespole architektów
  • • wydajny sprzęt komputerowy
  • • rozwój zawodowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae