praca 10 marca, 15:31

Opis stanowiska

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie poszukujemy:

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Czym będziesz się zajmować?
  • tworzeniem treści na strony internetowe
  • analizę słów kluczowych dla kategorii, artykułów, opisów
  • analiza i uzupelnianie: Title, Description Nagłówki H1, H2 i H3

Wymagania

  • Dobrze, jeśli:
  • masz doświadczenie w pozycjonowaniu SEO
  • sprawnie posługujesz się językiem pisanym
  • posiadasz zdolności analityczne, znasz narzędzia SEO

Oferujemy

  • My możemy Ci zaproponować:
  • pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach formy
  • stałe godziny prac

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae