inżynier automatyk
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 marca, 14:44

Opis stanowiska

Prowadzenie prac - kierowanie wykonawcami , dobór i zamawianie materiałów , kompletyzacja dokumentacji. Organizowanie prac w terenie projektowanie, konfiguracja, testowanie i uruchamianie systemów automatyki budynkowej i przemysłowej Prace programistyczne przy wdrażaniu i konfiguracji systemów automatyki obiektowej wdrożenie systemów u Klienta · opracowywanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów · dobór urządzeń obiektowych do realizowanych zadań

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie, konfiguracja, testowanie i uruchamianie systemów automatyki budynkowej i przemysłowej
  • · tworzenie wizualizacji w systemach BMS
  • · wdrożenie systemów u Klienta
  • · opracowywanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów
  • · dobór urządzeń obiektowych do realizowanych zadań

Wymagania

  • znajomość podstaw programowania sterowników PLC, umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej , komunikatywność , Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Język angielski - poziom podstawowy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania uprawnień

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae