Wspracie Wsparcie Działu Technologicznego
Netur Polska Sp. z o.o.
Rudna Mała, Podkarpackie

praca 28 lutego, 10:08

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do wsparcia w Dziale Technologii. Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie mogła zdobywać doświadczenie w w danej specjalizacji. Ze swojej strony zapewniamy wdrożenie i pakiet szkoleń.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie rysunków 2D oraz modeli 3D
  • Przygotowywanie raportów;
  • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji technicznej;
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Obsługa systemu ERP
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne lub ostatni rok studiów na kierunku technicznym;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych;
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel);
  • Znajomość narzędzi skrawających;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane

  • znajomość programu Mastercam 2019 oraz Solidworks.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczeń na życie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej, pracującej w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej,
  • Pracę w rozwijającej się w Polsce firmie, posiadającej 40 letnie doświadczenie na rynku Kanadyjskim,
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Dla studentów ostatniego roku jest możliwa elastyczna forma zatrudnienia i elastyczne godziny pracy.

Curriculum vitae