Referent ds. zaopatrzenia
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 4 marca, 15:27

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz pracować w zespole ambitnych ludzi sukcesu to dołącz do nas ! Poszukujemy osób zmotywowanych, zainteresowanych rozwojem kariery w renomowanej firmie, którzy z pasją realizują swoje zadania w zamian oferujemy stabilną, interesującą pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przeprowadzenie procesu zakupowego na potrzeby kontraktu budowlanego: wysyłanie zapytań, kontakt z dostawcą, negocjacje cenowe, zamówienie i realizacja dostaw
  • realizacja bieżących zapotrzebowań i zamówień wynikłych z codziennych działań na budowie
  • wysyłanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert podwykonawców
  • tworzenie zestawień ofert, tabel porównawczych i innych dokumentów wspomagających analizę otrzymanych ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość rynku w zakresie materiałów budowlanych i wykonawstwa
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • logistyka
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae