Specjalista ds logistyki i zamówień
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 3 marca, 14:48

Opis stanowiska

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Jeżeli chcesz z nami rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, dołącz do nas.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - utrzymywanie kontaktu z oddziałami firmy- zbieranie informacji dotyczących zapotrzebowania na towary i produkty- udział w negocjacjach, rozmowach handlowych i zakupach- realizowanie procesów reklamacyjnych

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe- umiejętność pracy pod presją czasu- umiejętność tworzenia analiz i statystyk

Oferujemy

  • - szkolenie z wewnętrznych procedur- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie- pracę w młodym i energicznym zespole- możliwość rozwoju zawodowego i realnego awansu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae