Operator zgrzewarki do folii
Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR
Rzeszów, Podkarpackie

praca 1 marca, 13:20

Opis stanowiska

Firma produkcyjna LEMAR Zakład Tworzyw Sztucznych Rzeszów zatrudni studentów do zgrzewania folii Obowiązki: Zgrzewanie folii Pakowanie towarów według wyznaczonych standardów Utrzymanie porządku na stanowisku pracy Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań Prace porządkowe Wymagania: Chęć do pracy Dokładność i rzetelność Dyspozycyjność Samodzielność i operatywność Oferujemy: Praca wyłącznie na 2 zmianie 2 zmiana w godzinach 15:00-23:00 CV prosimy przesyłać do dnia 15.03.2021 r. na adres: biuro@lemar.rzeszow.pl Informujemy, że odpowiemy wybranym kandydatom Zapraszamy do kontaktu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zgrzewanie folii Pakowanie towarów według wyznaczonych standardówUtrzymanie porządku na stanowisku pracyOdpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadańPrace porządkowe

Wymagania

  • Chęć do pracyRzetelnośćDokładność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę czasową od 1.03.2021 - 31.05.2021

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria medyczna
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • ochrona środowiska
  • technologia chemiczna
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 2000 PLN

Curriculum vitae