Menager ds. Administracyjnych w Dziale Inwestycji
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 19 lutego, 09:01

Opis stanowiska

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Współpraca z wykonawcami, urzędami oraz innymi instytucjami na poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prac realizowanych przez właściwe organy administracyjne, związanych z opracowaniem lub zmianą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w gminach na terenie, których realizowane są inwestycje.

Wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w Działach Inwestycji/Administracji),
  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne, administracyjne, ekonomiczne),
  • kreatywności i umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji czasu,
  • zorientowania na realizację celów i zadań,
  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych,
  • prawa jazdy kat. B,

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe nabyte w jednostkach administracji publicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • stabilną pracę na pełny etat,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie o zasięgu międzynarodowym.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • zarządzanie

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae