Content Marketing Specialist - Rynki Angielskojęzyczne (Staż / Praktyka)
Sintra Consulting Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lutego, 16:12

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie i realizacja kompleksowej strategii komunikacji dla wybranych kanałów Social Media
  • Tworzenie angażującego contentu dla SM oraz realizowanie skutecznych kampanii marketingowych
  • Organizowanie konkursów oraz budowanie interakcji z użytkownikami w SM
  • Moderowanie dyskusji oraz odpowiadanie na pytania
  • Tworzenie i zarządzanie reklamami w mediach społecznościowych
  • Analiza efektów prowadzonych działań, przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii oraz stały monitoring branży
  • Analizowanie i raportowanie wyników prowadzonych działań
  • Tworzenie materiałów prasowych, kontakt z mediami oraz monitoring mediów
  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji dla klientów

Wymagania

  • Status studenta (najlepiej 3-5 rok studiów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym
  • Lekkie pióro - umiejętność łatwego tworzenia rzetelnych tekstów i artykułów
  • Dobra znajomość Social Media (Facebook, Instagram)
  • Dobra znajomość MS Office i pakietu G-Suite
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość efektywnego rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę nad projektami eCommerce dla liderów w swoich branżach oraz innowacyjnych start-upów, w tym światowych marek mody premium
  • Pracę w przyjaznym środowisku, które sprzyja wymianie wiedzy
  • Swobodę dzielenia się własnymi pomysłami z resztą zespołu
  • Wolny czas, który możesz poświęcić na szkolenia i certyfikaty

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae