Junior FULL-STACK DEVLOPER (PHP)
BUSBUS sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 lutego, 22:11

Opis stanowiska

Spółka BUSBUS, to start-up specjalizujący się we wdrażaniu technologii ICT do branży przewozów pasażerskich. Wzorując się na sukcesie takich serwisów jak booking.com, Airbnb, Rentalcars, Skyscanner, stworzyliśmy własny produkt, do rozwoju którego poszukujemy osoby na stanowisku Full-stack developera. Platforma będzie pośredniczyć w procesie wyszukiwania, porównywania i zamawiania autobusów na wynajem. Wynagrodzenie: 8500zł brutto, okres zatrudnienia 24 miesiące

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zadania: 1 – 3 miesiąc Kodowanie responsywnej strony internetowej platformy dla projektu BUSBUS od strony Front-endu i Back-endu Funkcjonalności strony: - budowanie strony na podstawie layoutów i projektów graficznych z uwzględnieniem RWD i funkcjonalności zgodnych z wytycznymi projektowania dla osób niepełnosprawnych- stworzenie bazy danych zintegrowanej z kontami klienta i wyszukiwarką ofert - integracja strony z systemem płatności i fakturowania - integracja powiadomień użytkownika email4 – 9 miesiąc Optymalizacja 10 – 24 miesiąc Utrzymanie strony

Wymagania

  • Wymagania: WebDevelopment (Front-end + Back-end) Znajomość języków: HTML5, CSS3, PHP, SQL API, JavaScriptUmiejętność tworzenia stron responsywnych (RWD) Umiejętność tworzenia baz danych i ich integracji z platformą Otwartość i kreatywność

Mile widziane

  • Język angielski poziom średniozaawansowany Umiejętności optymalizacji stron pod kątem UX i SEO

Oferujemy

  • Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Praca w trybie zdalnym lub z biura w Rzeszowie Swoboda przy doborze narzędzi do realizacji zadań Otwarty i przyjazny kreatywnych zespół ludzi nastawionych na rozwój Laptop służbowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Wynagrodzenie

8500 - 8500 PLN

Curriculum vitae